Navigácia

Obsah

Ubytovanie

Ubytovanie

# A Á Ä B C Č D Ď DZ E É F G H CH I Í J K L Ĺ Ľ M N Ň O Ó Ô P Q R Ŕ S Š T Ť U Ú V W X Y Ý Z Ž
Chata Tŕstie 1

Chata Tŕstie

Chata sa nachádza 2h pešej turistiky od mesta Tisovec, prípadne od m. č. Rimavská Píla. Prístup osobným autom nie je možný! Chata je na čistinke tesne pod vrcholom Trstia. Trstie ako chránené územie patrí pod Národný park Muránska Planina, nachádza sa v katastrálnych územiach Tisovec, Rimavská Píla a Krokava. Prekrásne okolie ponúka možnosť prechádzok po náhornej plošine (len po vyznačených chodníkoch). Od chaty je možné vidieť Klenovský vepor, Ďumbier, Chopok. Smerom na Krokavu vyvieračka Veľký Blh, o pár metrov ďalej výhľad na celú Muránsku planinu, Muránsky hrad a v pozadí Vysoké Tatry. Po hrebeni Trstia vedie známa tur. trasa Cesta Márie Széchy, ktorá začína na Fiľakovskom hrade a končí na Muránskom hrade.

#

UBYTOVANIE DOMČEK U PŠTROSA

Ponúkame celoročné ubytovanie v tichej časti Tisovca na Hviezdoslavovej ul. s celkovou kapacitou 12 lôžok. Ubytovanie sa nachádza v uzavretom areáli s veľkou záhradou a možnosťou parkovania.

#

Ubytovanie v súkromí

Počet osôb 2-6

Ubytovanie v súkromí 1

Ubytovanie v súkromí

Ubytovanie v súkromí

#

Ubytovňa TIS

Máte radi prírodu, turistiku? Chcete spoznať nové zákutia našeho krásneho Slovenska?Srdečne vás pozývame do Tisovca.Ponúkame vám ubytovanie priamo v centre mestečka za prijateľné ceny.