Navigácia

Obsah

Tenisový turnaj detí a mládeže 2018

Typ: Šport
Komisia kultúry a športu spolu s Tisovským spolkom tenistov dňa 1.9.2018 zorganizovala 4. ročník Tenisového turnaja detí a mládeže ako rozlúčku s príjemnými letnými prázdninami, ale aj ako spopularizovanie tenisu ako zdraviu prospešnej celoživotnej športovej aktivity pre deti a mládež.

 Tohto ročníka sa zúčastnili mladí tenisti nielen z Tisovca, ale i Rožňavy, Hriňovej či Pezinka. Osem hráčov mladšej kategórie (Viktória Kamenská, Matej Knapčok, Camilla Júlia Karasová, Jonáš Bábela, Ján Kubove, Hugo Kriška, Alex Mertinyak, Katka Dominiková) hrali v systéme každý s každým a hrali zápas naozaj o každú loptičku. Len lepšie skóre rozhodlo o umiestnení na 3. mieste. Rozhodcami v tejto kategórii boli p. Vladimír Pašiak, Július Sabó a Gabika Kéry.

V staršej kategórii boli prihlásení traja hráči (Aurel Genda, Zoja Jurčiaková, Martin Dianiška), a pridala sa k nim aj Viktória Kamenská, ktorá napokon hrala v oboch kategóriách. Rozhodcami boli Peter Brndiar a Edo Kuvik.

A ako to nakomiec dopadlo:

Mladšia kategória:

1.miesto – Viktória Kamenská

2.miesto – Jonáš Bábela

3.miesto – Ján Kubove

Staršia kategória:

1.miesto – Aurel Genda

2.miesto – Zoja Jurčiaková

3.miesto – Martin Dianiška

Víťazom srdečne blahoželáme a všetkým zúčastneným ďakujeme za výborné hry. Ďakujeme aj sponzorom, ktorí podporili vecnými cenami tento turnaj. Poďakovanie patrí aj všetkým rodičom, ktorí podporujú svoje deti v športových aktivitách.

Ak máte záujem dať svoje dieťa na tenis, prihláste sa v pokladni športového areálu u p. Ivety Dianiškovej. Novým trénerom bude p. Július Sabó, ktorý sa zúčastnil aj tohto nášho turnaja, za čo mu tiež patrí naše poďakovanie.

 


Vytvorené: 11. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 11. 9. 2018 10:43
Autor: Správca Webu