Navigácia

Obsah

Hlasujte za náš projekt Altánok – miesto pre spoločné stretnutia

Typ: ostatné
Hlasujte za náš projekt Altánok – miesto pre spoločné stretnutia 1Základná škola Dr. V. Clementisa sa zapojila do projektu Raiffeisen banky Gesto pre mesto – Gesto pre radosť.

Niekedy však nestačí len vypracovať kvalitný projekt, treba urobiť aj niečo viac. Taký je aj náš projekt Altánok – miesto pre spoločné stretnutia. Aby sme získali grant vo výške 2000 eur na stavbu altánka, potrebujeme získať najviac hlasov.

Cieľom projektu je vybudovať altánok v areáli školy, kde už máme vytvorené miesto pre exteriérovú učebňu i miesto na spoločné stretnutia žiakov a rodičov. Veľmi nám však chýba altánok, kde by sme sa mohli uchýliť počas horúcich dní či nepriazni počasia.

Ťuknutím na link  a vyplnením údajov môžete zahlasovať. Následne vám príde sms kód, ktorý zadáte na konci hlasovacieho formulára. Prosím, nech vás nemýli slovo Lučenec pri názve našej školy, patríme totiž do spádovej oblasti lučeneckej pobočky Raiffeisen banky. Hlasovať sa môže do 30.septembra a len raz. Každý Váš hlas je dôležitý a veľmi si ho vážime!

Srdečne ďakujeme. Kolektív ZŠ Dr. V. Clementisa

LINK na hlasovanie


Vytvorené: 7. 9. 2021
Posledná aktualizácia: 7. 9. 2021 08:51
Autor: Správca Webu