Navigácia

Obsah

Ubytovanie

Ubytovanie

# A Á Ä B C Č D Ď DZ E É F G H CH I Í J K L Ĺ Ľ M N Ň O Ó Ô P Q R Ŕ S Š T Ť U Ú V W X Y Ý Z Ž
#

Chata Alžbeta

Prídte si oddýchnuť do príjemného prostredia na stredné slovensko.Chata sa nachádza v Tisovci , priamo pod kopcom Hradová, kapacita chatky je 6 miest .Je komplet zariadená. Prostredie ponúka množstvo turistických trás,výstup na Trstie, Hradovú ,Suché Doly . Svoj volný čas možete stráviť na terase s grilom, jazdou na koňoch, turistikou .Svojho štvornohého miláčika možete zobrať so sebou o jeho ubytovanie bude postarané.
Tešíme sa na Vás.

Chata Tŕstie

Chata sa nachádza 2h pešej turistiky od mesta Tisovec, prípadne od m. č. Rimavská Píla. Prístup osobným autom nie je možný! Chata je na čistinke tesne pod vrcholom Trstia. Trstie ako chránené územie patrí pod Národný park Muránska Planina, nachádza sa v katastrálnych územiach Tisovec, Rimavská Píla a Krokava. Prekrásne okolie ponúka možnosť prechádzok po náhornej plošine (len po vyznačených chodníkoch). Od chaty je možné vidieť Klenovský vepor, Ďumbier, Chopok. Smerom na Krokavu vyvieračka Veľký Blh, o pár metrov ďalej výhľad na celú Muránsku planinu, Muránsky hrad a v pozadí Vysoké Tatry. Po hrebeni Trstia vedie známa tur. trasa Cesta Márie Széchy, ktorá začína na Fiľakovskom hrade a končí na Muránskom hrade.

#

Chata u Macka

MOMENTÁLNE MIMO PREVÁDZKY

Chata u Sysľa

Nachádza sa v lokalite Tisovec - Bánovo č. 1513
Tel. č. 048/6189113

#

Chata Zbojská

Nachádza sa v lokalite Zbojská - 15 km od Tisovca smerom na Brezno. V smere z Tisovca je odbočka vpravo asi 500m pred obcou Pohronská Polhora na konci klesajúceho rovného úseku cesty, tesne pred výjazdom z lesa. Odbočka je z oboch smerov (aj od Brezna) označená smerovou tabuľou.

Mládežnícke centrum ECAV

Centrum ponúka: internet, biliard, stolný futbal, el. šípky. Zariadená je kuchynka, WC a sprcha s teplou vodou K dispozícii je aj sauna priamo na fare. V letných mesiacoch je možnosť ubytovania je aj na fare, kde sú k dispozícii ďalšie miesta na spanie (cca 8-10 ľudí na posteliach) s kuchynkou a soc. zariadením.

#

Penzión a reštaurácia Kôlnička

Penzión a reštaurácia Kôlnička