Sekcia * Baník Veľký Krtíš - FK CSM Tisovec 3:0

30. september 2007 9. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Michalko - Lipták – Slašťan – Dacho - Hurák – Wollinger – Vengrín – Súdor

Striedali:
Farkaš

Červená karta:
Štulajter

Tisovcu sa nedarí v posledných sezónach bodovať na ihrisku Veľkého Krtíša. Aj preto tréner Petrák prispôsobil hru mužstva zo zabezpečenej obrany.

Domáci vyvinuli od začiatku tlak a Tisovčania sa bránili zubami nechtami. V 17. min. sa ale okolo Liptáka obtočil útočník domácich a pekne nahral svojmu spoluhráčovi pred bránu a ten povedľa nôh brankára Tokára otvoril skóre 1:0. Aj po tomto momente Tisovčania neskladali zbrane, vypracovali si pár štandartných situácií okolo šestnástky domácich, ale nepodarilo sa im skórovať. V 25 min. prišiel zlomový moment zápasu, keď po faule dostal už druhú žltú kartu a následne červenú Štulajter. Do konca prvého polčasu sa Tisovčania úspešne bránili a neinkasovali.

Druhý polčas prebral Tisovec opraty zápasu a aj keď o jedného hráča menej, mal viac z hry. Chýbala však presná koncovka. „Nedáš dostaneš“ sa opäť prejavilo, keď po strate lopty v strede ihriska prišla kolmá nahrávka do brejku, ktorú útočník domácich s prehľadom premenil 2:0. Tisovčania sa snažili skorigovať výsledok a kopali aj niekoľko štandartných situácií. Nedarilo sa im však presne zakončovať. Po rohovom kope Tisovca v 83. min. , sa po výkope brankára dostali do brejku domáci a peknou strelou spoza šestnácky upravili skóre na konečných 3:0.