Powered by:
phpRS
Sekcia * FK CSM TISOVEC – PARTIZÁN ČIERNY BALOG 1:3 ( 0 : 1 )
Vydané dňa 14. 02. 2010 (1290 prečítaní)

Tisovec-Č. Balog 2 Dnešná prehra Tisovčanov proti Balogu 1:3 bola objektívna. Mužstvo Balogu využilo dieru v tisovskej obrane hneď v úvodnej rozohrávke a nachytalo tak tisovské mužstvo na hruškách a zaslúžene viedlo 0:1. Hráči Tisovca boli v dnešnom zápase nervózni, čo sa prejavovalo aj na ich hre. Nepresné prihrávky a zlá kombinácia ponúkala hosťom šancu zvýšiť svoj náskok.

Do druhého polčasu nastúpili Tisovčania v pozmenej zostave - priestor dostali aj najmladší hráči z kádra. Tisovčania sa kus lepšie zohrali v zápase loptu držali na svojich kopačkách, ale nedarilo sa im prekonať brankára hostí. Po dlhšej dobe sa do útoku dostali hostia a presnou strelou prekonali domáceho brankára. Po tomto góle ostali tisovčania ako priklincovaní k trávniku.
V 72 minúte tisovčania po peknej kombinácii znížili stav na 1:2 gólom Jakuba Huráka, ale následne v 81. minúte pochoval tisovské nádeje na vyrovnanie hráč Balogu a stanovil na konečných 1:3.
Tisovčania dostali v tomto zápase aspoň futbalovú facku a ponaučenie do ďalších zápasov, že prehrať sa dá aj so súperom, ktorý hrá v nižšej súťaži.