Sekcia * SANDRIK DOLNÉ HÁMRE - FK CSM TISOVEC 0:6

Zostava domácich :
Belica – Lipták – Šandor T. - Michalko – Slašťan – Dacho - Sihelský – Hurák – Bálint - Vengrín – Šándor P.

Striedali: Wollinger, Súdor, Demian
Žltá karta: Lipták

Tisovec cestoval v nedeľu do Dolných Hámrov, kde bolo na pláne 23. kolo IV. Ligy sk. Juh. Na poslednú chvíľu sa menilo miesto konania zápasu, keďže Dolné Hámre mali uzatvorenú hraciu plochu, kvôli incidentu z minulého týždňa. Zápas sa nakoniec hral v Ladomerskej Vieske o 10:30. Dolné Hámre sú na poslednom mieste a zachrániť sa môžu už len v teoretickej rovine.

Domáci začali náporom a vypracovali si aj šance, no Tisovská obrana ich zvládla vyriešiť. Domáci hrali tvrdo už od začiatku, našťastie rozhodca ich tvrdú hru nepúšťal, a zákerné fauly odmeňoval žltými kartami. Tisovčania postupne prevzali opraty zápasu a s prehľadom kontrolovali priebeh. Góly začali padať od 10. min, keď prvý gól strelil Tibor Šándor po prihrávke Igora Vengrína. Druhý pridal o pár minút Robo Hurák, delovkou ku tyči, po priamom kope z asi 30m. Góly padali ako na bežiacom páse. Tretí strelil aktívny Sihelský, presnou strelou ku tyči. Ten istý hráč o pár minút obišiel dvoch hráčov obrany a nahral pred bránu Bálintovi, ktorý strieľa štvrtý gól. V 35. min pridal piaty gól s chuťou hrajúci Šándor Peter, ktorý prekonal brankára domácich umiestnenou strelou. Najkrajší gól dal po centri Bálinta z voleja strieľajúci Šándor Tibor. Polčasové skóre 0:6 v prospech Tisovca hovorilo samo za seba. Tréner Rosiar cez polčas prestriedal. Vengrína so Sihelským nahradili Wollinger a Súdor. V priebehu druhého polčasu striedal aj Šándor Peter, ktorého nahradil Demian. Druhý polčas Tisovčania nehrali tak aktívne, uspokojili sa a gól sa im už nepodarilo streliť. Vypracovali si niekoľko šancí ale bez presného zakončenia. Tisovčanov podržal brankár Belica, ktorý si dokázal udržať čisté konto v druhom zápase za sebou. Zápas na diaľku Hajnačka – Poltár 1:2 nedopadol pre Tisovec dobre, no postupové nádeje ešte stále žijú, keďže do konca sezóny zostávajú dôležité tri kolá. Tieto zápasy rozhodnú o tom, kto postúpi priamo do III. ligy a kto bude hrať baráž o postup do III. ligy s mužstvom zo IV. Ligy sever.