2. september 2007 5. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Šándor - Michalko - Lipták – Masár - Hurák – Wollinger – Slašťan - Vengrín – Farkaš

Žltá karta:
Hurák, Lipták, Vengrín,

Červená karta:
Michalko

Tisovčania cestovali do Brusna „s nožom na krku“ po dvoch prehratých zápasoch doma. Do zostavy Tisovca sa vrátil Hurák Róbert po odstátí trestu.

Zápas začali tlakom domáci. Tisovská obrana však odolávala a disciplinovaným výkonom nepustila súpera do vyloženej šance. Tisovec hrozil z rýchlych protiútokov - jeden taký nepremenil osamotený Farkaš, pričom zbrklo trafil priamo do brankára. Prišla 20.min keď rozhodca odpískal po údajnom faule Wollingera pokutový kop. Domáci ho premenili a ujali sa vedenia 1:0. O pár minút udreli opäť, keď po pravej strane zabehol domáci záložník a prihrávkou pred bránu prekvapil obranu hostí a osamotený útočník upravil skóre na 2:0 pre Brusno. Také bolo aj polčasové skóre.
Tisovec začal druhý polčas nátlakovou hrou a zvýšil pohyb. Domáci začali robiť chyby. Do vyloženej šance sa hneď na začiatku dostal Hurák a bol faulovaný. Lenže Vengrín nariadený pokutový kop nepremenil! Ďalšie šance prišli po tomto momente, keď najskôr znížil na 2:1 Vengrín po skrumáži pred domácou bránou. Druhý gól prišiel asi v 70 min. - po centri Slašťana striedajúci Štulajter hlavou vyrovnal na 2:2. Po tomto momente sa akoby Tisovčania zľakli možnosti vyhrať tento zápas a opraty zápasu prevzali opäť domáci. Vengrín ešte nepremenil hlavou z päťky vyloženú šancu. Domáci do konca zápasu hrozili najmä so štandartných situácií. V 85 min. sa k odrazenej lopte dostal domáci záložník a z 25 metrov utešenou strelou do šibenice upravil na 3:2 pre domácich. Do konca zápasu bol ešte vo vyloženej šanci faulovaný Slašťan no píšťalka rozhodcu ostala ticho. Po tomto momente bol vylúčený hráč Tisovca Michalko za rečnenie. Zápas sa dohral už bez vyloženej šance.

Po tomto zápase sa vedenie FK CSM Tisovec rozhodlo pre ukončenie spolupráce s doterajším trénerom p. Rosiarom. Touto cestou sa mu chce vedenie klubu poďakovať za dobrú spoluprácu a obetavú prácu, ktorú pre Tisovský klub robil. Vedenie klubu mu ponúklo prácu z mládežou a je len na ňom či túto ponuku prijme.

Na jeho miesto nastúpil v priebehu týždňa nový tréner p. Petrák z Revúcej. Jedná sa o skúseného trénera, ktorý sa dohodol na spolupráci s Tisovským klubom.

Vedenie klubu pozýva divákov futbalu dňa 9.9.2007 na domáci majstrovský zápas FK CSM Tisovec – MFK Revúca, ktorý sa začne o 15:30.