Sekcia * FK CSM Tisovec – JUPIE B. Bystrica - Podlavice 3:2 (2:0)

21. október 2007 12. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Šándor - Lipták – Slašťan - Masár - Hurák R. – Wollinger – Štulajter – Súdor - Vengrín

Michalko, Farkaš

Žltá karta:
Wollinger

Tisovec potreboval v domácom prostredí bodovať, keďže z von sa mu body nosiť veľmi nedarí.

Prvý polčas vybehli Tisovčania s odhodlaním rozhodnúť zápas už v prvom dejstve. Boli jednoznačne lepším mužstvom prvého polčasu. Vypracovali si aj kopu šancí. Hneď na začiatku strieľal Masár, no jeho strelu brankár "vyškriabal" na roh. O pár minút už bol ale brankár hostí prikrátky, keď vysunutý Masár strieľa vedúci gól domácich 1:0. Prebiehala 15 min. V 20 min. po rohovom kope sa najlepšie zorientoval Wollinger a na dva krát zvýšil skóre na 2:0. Do polčasu brankár hostí pochytal ešte niekoľko sľubných šancí Tisovca.

Druhý polčas mal presne opačný priebeh ako prvý, lepším mužstvom boli hostia. Lepšie kombinovali, boli aktívnejší, len našťastie nemali presnú koncovku. Tisovčania sa veľmi uspokojili a prenechali tlak hosťom. Hosťom sa podarilo znížiť v 70 min., keď po centrovanej lopte a nešťastnom teči si Bálint strelil vlastný gól 2:1. Hostia vycítili neistotu domácich a zatlačili ich na vlastnú polovicu. V 77 min. vybojoval loptu na polovici ihriska Štulajter a po samostatnom nájazde zvýšil skóre na 3:1 pre domácich. Hostia ani po tomto góle neskladali zbrane. Vytvárali si šance, no Tisovská obrana bola pozorná. V 85 min. po rohovom kope sa lopta odrazila na šestnástku, nasledovala strela na domácu bránu - ktorú si obranca Lipták sám tečoval do brány 3:2. Do konca zápasu si hostia vypracovali pár šancí, ale brankár Tisovca Tokár podržal svoje mužstvo a obrana nedovolila streliť ďalší gól. Skóre sa už nemenilo.