Sekcia * FC 98 Hajnáčka - FK CSM Tisovec 4:0 (1:0)

14. október 2007 11. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Šándor - Lipták – Michalko - Farkaš - Hurák R.– Wollinger – Štulajter – Masár - Vengrín

Striedali:
Súdor, Hurák J.

Žltá karta:
Bálint

Tisovec cestoval do Hajnáčky, ktorej na jar uštedril na domácej pôde prehru 6:0. Tisovčania chceli doniesť zo súperovej pôdy minimálne bod.

Zápas začal z oboch strán opatrne, súperi sa oťukávali a v obranách hrali jednoducho. Domáci dokázali vyťažiť v prvej štvrťhodine hry gól po rohovom kope. Hráči Tisovca nedokázali ustrážiť útočníka domácich, ktorý hlavou dáva gól, skóre 1:0. Do polčasu sa skóre už nemenilo. Tisovec si nedokázal v prvom polčase vypracovať vyloženú šancu na skórovanie.

Druhý polčas začal tlakom domácich a hneď v prvej minúte po chybe v Tisovskej obrane zvýšili skóre na 2:0. Útočník domácich prešiel obranou ako nôž maslom a pohodlne skóroval. V 60. min musel byť pre zranenie vystriedaný Farkaš, ktorý si po strete s domácim hráčom zlomil nos. Vystriedal ho Hurák Jakub. Tisovec počas celého zápasu nedokázal finálnou prihrávkou a strelou zakončiť svoje akcie. Domáci umnou hrou ich predčili a nakopávanými loptami hľadali rýchlych útočníkov, ktorí robili veľké problémy Tisovskej obrane. Domáci dokázali do konca zápasu streliť ešte dva góly. Tisovčania pôsobili na ihrisku bezmocne a nenašiel sa medzi nimi jeden, ktorý by podal čo i len priemerný výkon. Celé mužstvo sklamalo a prehralo v Hajnáčke 4:0. Domáci sa dokonale dokázali revanšovať za jarný debakel.