Sekcia * BANÍK RUŽINÁ - FK CSM TISOVEC 2:1

Zostava domácich :
Tokár – Lipták – Šandor T. – Michalko – Hurák – Dacho – Sihelský –Wollinger – Slašťan – Súdor - Vengrín

Striedali: Vengrín, Demian, Hrvoľ

Žltá karta: Sihelský, Dacho

Tisovec cestoval v 20. kole IV. Ligy sk. JUH do Ružinej. Tisovčania vedeli, že Ružiná oslabená o 4 hráčov je zdolateľné mužstvo, i keď doma ešte na jar neprehrali.

Tisovec začal zápas nátlakovou hrou napádal domácich už na ich šestnástke. V piatej minúte Sihelský obišiel troch hráčov a rútil sa sám na brankára, neulakomil sa na gól a v päťke prihrával voľnému Vengrínovi ten dáva gól do prázdnej brány. Na počudovanie všetkých čiarový rozhodca gól neuznal pre údajný ofsajd. Tisovčanov tento moment nepoznačil a búšili do súpera. Boli pohyblivejší, lepšie kombinovali. Po centrovanej lopte z ľavej strany Šándor Tibor hlavičkuje a domáci brankár loptu bravúrne chytá. Po faule na Sihelského v 10. min nasledoval priamy kop. Loptu si postavil Hurák. Jeho delovku brankár neudržal a Vengrín opäť dáva gól do prázdnej brány. Oslavy gólu opäť prekazil čiarový rozhodca kvôli údajnému ofsajdu... Tento moment už chlapcov poznačil, začali robiť chyby výsledkom čoho bol aj zlepený gól domácich. Nakopnutú loptu skoro z polovice ihriska a teči domáceho útočníka si ju brankár Tisovca Tokár sám nechtiac vrazil do brány. Tisovčania si do konca polčasu vypracovali ešte niekoľko dobrých príležitostí na skórovanie no nedokázali skórovať. Treba poznamenať že hráči Ružinej svoje herné nedostatky dopĺňali neúmerne tvrdou hrou v niektorých momentoch až zákernou. Na niektorých hráčov Tisovca doslova poľovali. Rozhodca im túto hru púšťal a Tisovčanom pískal akýkoľvek kontakt so súperom. Prvý polčas skončil 1:0.
Cez polčas vystriedal málo aktívneho Súdora Bálint. Druhý polčas sa začal opatrne z oboch strán. Tisovčania chceli rýchlo vyrovnať no nechceli zbytočne inkasovať. Domáci vedomí svojho vedenia umne kúskovali hru a rozhodca im k tomu pomáhal. Celý druhý polčas nepustili Tisovec do súvislého tlaku. Šance Tisovca postupne zahodili Bálint aj Sihelský. Tisovčanom sa podarilo skórovať z nepriameho kopu. Ten bol nariadený po kopnutí Šándora Tibora do hlavy v šestnácke domácich. Hurák ho s prehľadom premenil a bolo vyrovnané 1:1. Prebiehala 75 min. Tisovčania cítili šancu zvíťaziť. Domáci pôsobili unaveným dojmom. Tisovec najskôr pohrozil šancou Bálinta. Ten z hranice šestnácky najskôr minul bránu a neskôr po narážačke so Sihelským trafil brvno domácej brány. Gól visel na vlásku. No udrelo na opačnej strane keď po hrubej chybe Dacha a Liptáka v obrane došlo k prečísleniu a gólu už Tokár v bráne nedokázal zabrániť, 2:1. Do konca zápasu Tisovčania veľmi chceli aspoň vyrovnať no ani hlavička Sihelského v poslednej minúte zápasu sa neujala.