Sekcia * JUPIE B. BYSTRICA PODLAVICE - FK CSM TISOVEC 2:1

10. júna 2007 25. kolo IV. Ligy sk. JUH

Zostava Tisovca :
Belica – Bálint – Wollinger - Michalko – Slašťan – Dacho - Sihelský – Hurák - Šándor P. - Vengrín – Súdor

Žltá karta: Michalko

Predposledné kolo IV. Ligy sk. Juh Tisovec odohral v Podlaviciach. Tisovcu chýbali vykartičkovaný Šandor T. a Lipták.

V improvizovanej zostave s Bálintom na kraji obrany a Wollingerom na prednom stopérovi sa začal zápas vyloženou šancou Sihelského, ktorý s päť metrov prekopol bránu. Domáci od tohto momentu ožili a boli aktívnejší, zatlačili Tisovec na vlastnú polovicu. Obranná hra Tisovca nebola dobrá a domáci sa dostávali do šancí, našťastie ich koncovka nebola presná. Polčasové skóre bolo 0:0. Tréner cez polčas apeloval na hráčov, že tento súper je zdolateľný a kvalitou nepresahuje hráčov Tisovca.
Obraz hry sa cez druhý polčas zmenil len minimálne. Akcií na oboch stranách bolo pomenej, hralo sa medzi šestnástkami. Útočnej hre Tisovca chýbala iskra a záložníci nedokázali nič vymyslieť. Domáci druhý polčas nakopávali lopty na útočníkov a snažili sa o prečíslenie. V 75. min. po nedorozumení v obrane Tisovca, nedokázal Belica udržať slabú strelu a domáci sa dostali do vedenia 1:0. Tisovec sa snažil vyrovnať mal na to možnosť. Najskôr hlavička Wollingera išla ponad a následne aj teč Súdora minul domácu bránu. V 85. min. zahrávali domáci štandartku z rohu ihriska, pričom strieľanú loptu útočník domácich šikovne tečoval do brány - 2:0. Tisovec dokázal už len znížiť z pokutového kopu v 90. min, kedy Šandor P. bol v samostatnom úniku faulovaný brankárom domácich. Pokutový kop premenil Hurák.