Sekcia * FK CSM Tisovec – Slovan Tomášovce 4:0

7. október 2007 10. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Šandor - Lipták – Slašťan – Dacho – Hurák R. – Wollinger – Masár – Farkaš - Vengrín

Striedali:
Michalko, Hurák Jakub

Žltá karta:
Dacho, Vengrín

Tisovec v domácom prostredí potreboval nutne vyhrať po minulotýždňovej prehre vo Veľkom Krtíši. Do zostavy sa vrátil uzdravený Šandor.

Tisovec začal zápas tlakom a bolo len otázkou času kedy padne prvý gól. Na počudovanie sa Tisovčania v koncovke nevedeli presadiť a trápili sa . Najmä Vengrín zahodil tri vyložené šance. Práve od neho sa očakáva, že bude rozhodovať zápasy, no v poslednom období mu to nejako prestalo sypať. Zaujala ešte ďaľekonosná strela Wollingera, ktorú brankár s problémami vytlačil na roh. Hostia neprišli do Tisovca len brániť, no dobre organizovaná obrana Tisovca im toho veľa nedovolila. V 40. min. bol v samostatnom úniku faulovaný Farkaš a Šandor z penalty dáva prvý gól 1:0. Hostia do polčasu mohli ešte vyrovnať, keď v 45. min. podržal Tisovčanov brankár Tokár. Ten dovtedy veľa roboty nemal a bol to veľmi dôležitý zákrok. Polčasové skóre 1:0 sa teda nezmenilo.

Druhý polčas tlak Tisovca pokračoval a čakalo sa na ďalší gól. Ten prišiel v 60. min., po peknej individuálnej akcii Farkaša a spätnej prihrávke Vengrína dáva gól Hurák Robo. Hostí tento moment dosť rozhodil keď už o pár minút zobral Farkaš loptu obrancovi hostí a samostatný nájazd zakončil strelou po zemi povedľa brankára, skóre 3:0. Niekoľko šancí ostalo nepremenených, no Tisovec ešte dokázal skórovať keď samostatný nájazd Farkaša brankár hostí prerušil faulom a nariadený pokutový kop Wollinger premenil, skóre 4:0. Toto skóre sa nezmenilo do konca zápasu a Tisovec hladko porazil Tomášovce pričom skóre mohlo byť oveľa vyššie.