Sekcia * FK CSM Tisovec - ŠK Selce 1:0 (0:0)

23. september 2007 8. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Šándor - Lipták – Slašťan - Dacho - Hurák – Wollinger – Farkaš - Vengrín – Štulajter

Góly:
Hurák R.

Striedali:
Hurák J.

Tisovec potreboval v domácom prostredí bodovať. Súpera od začiatku zatlačil na vlastnú polovicu. V strede ihriska lepšie kombinoval, ale problémom bola finálna prihrávka. Útočníci Tisovca sa nevedeli presadiť proti dobre organizovanej obrane súpera, ktorá aj napriek postaveniu v tabuľke inkasuje len málo gólov. V 20. min sa rútil sám na brankára Vengrín no brankár jeho úmysel prekazil. Neujala sa ani strela Wollingera, ktorá smerovala priamo do stredu brány. Tisovec kopal v prvom polčase 6-7 rohových kopov no nedokázal z nich vyťažiť nič. Polčasové skóre bolo bez gólu 0:0.

Obraz hry v druhom polčase sa nezmenil, Tisovec búšil do plných, no nie a nie streliť gól. Nakoniec v 76. min. sa po centri Štulajtera odrazená lopta dostala k Hurákovi, ktorý povedľa brankára strieľa gól 1:0. Tisovčania sa snažili do konca zápasu ešte nejaký ten gól streliť, ale šance Štulajtera ostali nepremenené. Ku koncu zápasu sa osmelili aj hostia. Najskôr ďaľekonosná strela sa odrazila od tyčky mimo ihriska. Neskôr centrovanú loptu a následnú hlavičku brankár Tokár bravúrne vyrazil na brvno. Hostia z následného rohu mali na kopačke vyrovnanie ale Tokár znovu podržal mužstvo. Skóre sa teda nezmenilo a Tisovec vyhral tesne 1:0.

O týždeň cestujú Tisovčania do Veľkého Krtíša.