Sekcia * FK CSM Tisovec - MFK Revúca 2:0 (0:0)

09. september 2007 6. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Šándor - Lipták – Slašťan - Hurák J. - Hurák – Wollinger – Hurák R. - Vengrín – Farkaš

Striedali:
Štulajter, Hurák P.

Žltá karta:
Wollinger, Hurák J.

V domácom prostredí potrebovali Tisovčania bodovať po troch predchádzajúcich zápasoch. Derby zápas proti Revúcej sa pravidelne vyznačoval dobrou kvalitou a peknou diváckou kulisou.

Tisovčania už pod vedením nového trénera s pozmenenou zostavou začali trochu ustráchane. Chlapci sa prvých 15 min. hľadali najmä pri rozohrávke smerom dopredu. Revúca pohrozila na začiatku strelou do žrde. Prvý polčas sa Tisovčania nevedeli presadiť v útočnej fáze hrali so zabezpečenej obrany. Prvý polčas mala ešte vyloženú šancu po hrubej chybe obrancu Revúca. Samostatný nájazd na Tokára našťastie nepremenili. Polčas bol 0:0.

Druhý polčas začali Tisovčania búšiť do Revúcej - vypracovali si viacero vyložených šancí. Revúca druhý polčas nevystrelila na Tokára priamu strelu. Problém s premieňaním šancí vyriešil v 73 min. po rohovom kope Šandor. Hlavou s prehľadom skóruje 1:0. Revúca začala hrať viac útočne no Tisovská obrana bola nepriepustná. V 80. min. po získaní lopty v strede ihriska Wollinger vysunul voľného Farkaša a ten samostatný nájazd s prehľadom premenil, 2:0. Do konca zápasu mal ešte vyloženú šancu Štulajter, ale hlavou mieril priamo do brankára. Takisto Vengrín z päťky nastrelil obrancu. Skóre zostalo do konca zápasu nezmenené.

O týždeň cestujú Tisovčania k aktuálnemu lídrovi súťaže do Ružinej. Tá ešte nestratila ani bod a inkasovala len dva góly.