Sekcia * FK CSM Tisovec – MFK Nová Baňa 0:4

19. august 2007 3. kolo IV. Ligy sk. JUH

Tokár – Bálint – Šándor - Michalko – Lipták– Dacho - Súdor – Antal - Slašťan- Vengrín – Farkaš

Striedali:
Štulajter, Masár, Wollinger

Žltá karta:
Slašťan, Lipták, Dacho, Šándor

Tretie kolo hrali Tisovčania doma. Chceli nadviazať na dobrý výkon z Poltára. Tréner pozmenil zostavu z dôvodu zvýšenia útočnej aktivity.

Domáci nezačali dobre keď už v 15 min. prehrávali 0:1. Prvá strela na bránu bol hneď gól. Obrana Tisovca nepokryla dôkladne útočníka hostí a ten z otočky prekvapil v bráne Tokára. Tisovčania zaostávali herne za hosťami , hostia boli behavejší, lepšie kombinovali. Tisovčania si v prvom polčase vypracovali len dve tri šance no tie nedokázali premeniť. Hostia udreli druhý krát v 30. min., keď strelec prvého gólu Švec vykrútil celú obranu a s prehľadom strelil druhý gól hosti 0:2.

Cez polčas padli v kabíne tvrdé slová a došlo aj k prestriedaniu hráčov.

Druhý polčas začali opäť Tisovčania zle, keď v piatej minúte inkasovali tretí gól. Od tohto momentu sa celá koncepcia hry zrútila a na Tisovskú bránu sa hrnul útok za útokom. Brankár Tokár chytil v druhom polčase ešte štyri tutovky a hráči mu môžu ďakovať, že skóre po zápase bolo „len“ 0:4.

Vedenie klubu sa chce ospravedlniť fanúšikom i sponzorom klubu za predvedený výkon a prísne potrestá celé mužstvo za prístup k tomuto majstrovskému futbalovému zápasu. Nová Baňa podala v Tisovci jeden kompaktný výkon a hráči Tisovca sa musia ešte veľa vecí od nich naučiť.