Navigácia

Obsah

Nultý ročník DERBY CUP (Tisovec - Hnúšťa)

Typ: ostatné | Šport
Na koniec tenisovej sezóny 2016 sa na tenisových kurtoch v Tisovci odohral nultý ročník tenisového turnaja medzi hráčmi Tisovca a hráčmi Hnúšte.

Pretože v oboch mestách sa tenisu venuje veľký počet hráčov, rozhodli sme sa, že urobíme celodenný turnaj medzi týmito dvoma mestami. Ako sa po turnaji ukázalo, nápad to bol veľmi dobrý. Konfrontácia hráčov medzi oboma mestami dopadla lepšie pre hostí z Hnúšte. Po urputných bojoch na kurtoch, ale aj v zákulisí si celkové víťazstvo odniesli hnúšťanskí ,,sokolíci". Odohralo sa 25 jednosetových zápasov s celkovým skóre 14 : 11 pre hostí. Tenisové kurty nevychladli ani na minútu. Hralo sa bez prestávky 8 hodín.

Tento nultý ročník by mal byť začiatkom ďalších bojov medzi Tisovcom a Hnúšťou, ktoré by sme chceli opakovať každý rok.