Navigácia

Obsah

Ponuka práce - Calmit, spol. s.r.o.

Typ: ostatné | Oznamy
Obsluha výroby - prevádzkový údržbár
Názov spoločnosti:
  • Calmit

Charakteristika spoločnosti:
  • výroba vápna, vápencových a vápenatých produktov

Miesto práce:
  • Tisovec

Termín nástupu:
  • dohodou, ideálne čo najskôr

Druh pracovného pomeru:
  • trvalý pracovný pomer

Požiadavky na kandidáta:
  • stredné odborné vzdelanie (strojárske zameranie výhodou)

  • znalosť práce s PC

  • všeobecná znalosť strojárskych metód, technológií a postupov

  • prax v obore mechanickej údržby min. 2 roky

  • spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť

  • časová flexibilita

  • ochota a chuť pracovať

  • prax na podobnej pozícii vítaná

Oprávnenia
  • Oprávnenie na obsluhu plynových a tlakových zriadení - výhodou

  • D-G2 delenie materiálu (rezanie a drážkovanie) kyslíkov - výhodou

  • ZE-1 zváranie elektrickým oblúkom obalenou elektródou - výhodou

  • ZM-1 zváranie el. oblúkom taviacim sa drôtom v ochrannej atmosfére CO2 - výhodou

Vodičský preukaz:
  • B výhodou

Stručná náplň práce:
  • obsluha výrobných zariadení

  • odber a analýza vzoriek

  • čistenie výrobných priestorov

  • zabezpečenie zmenovej údržby a opráv strojných zariadení

  • bežné zámočnícke práce na zariadeniach

  • diagnostika a odstraňovanie porúch na strojnom zariadení

  • uskutočňovanie malých, stredných a generálnych opráv

  • práca na základe technickej dokumentácie

Mzda:
  • dohodou

Ponúkame:
  • práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

  • podnikové sociálne výhody

  • DDS

Vytvorené: 19. 5. 2017
Posledná aktualizácia: 29. 9. 2017 23:15
Autor: Správca Webu