Navigácia

Obsah

Tak predsa prišiel...

Typ: ostatné
Tak predsa prišiel... 1Milí moji Tisovčania!
Rád som prijal pozvanie do Vášho mesta. Dnešná doba je veľmi zložitá, pomaly sme všetci v karanténe, ale mne a mojim pomocníkom sa zatiaľ tá potvora kovidová úspešne vyhýba, tak som do svojho cestovného plánu mohol zapojiť aj Vaše mesto.

Je veľmi pekné. Bolo pre mňa veľmi príjemné posedieť si po dlhej ceste vo vyzdobenej sále kultúrneho strediska a čakať na detičky. A môžem povedať, že tie Vaše detičky sú veľmi šikovné. Na stretnutie so mnou, anjelom i mojimi čertíkmi postupne ich prišlo rovných 50. Zaspievali mi krásne pesničky, povedali básničky či vinše. Odkazovali po mne „Ježiškovi“, čo by ich potešilo pod vianočným stromčekom. Tiež sľúbili, že budú svojich rodičov poslúchať aj v budúcom roku. Za odmenu som ich všetky obdaroval malým balíčkom plným dobrôtok.

Verím, že budúci rok sa opäť všetci stretneme na tisovskom rínku, kde sa každoročne teším na Váš Mikulášsky trh plný remeselníkov či tisovských dobrôt.

 Na záver Vám ešte chcem zaželať na Vianoce pokoj v duši, šťastie ktoré nič neruší, v novom roku veľa sily, by ste zdraví dlho žili.

Tak dovidenia o rok, priatelia!

 

Váš Mikuláš

 

Fotogaléria : TU


Vytvorené: 9. 12. 2020
Posledná aktualizácia: 9. 12. 2020 14:27
Autor: Správca Webu