Navigácia

Obsah

Taekwondisti vybojovali na Bratislave Open 2018 1xzlato, 2x striebro a bronz!

Typ: Šport
Taekwondisti vybojovali na Bratislave Open 2018 1xzlato, 2x striebro a bronz!  Cez víkend v sobotu - 09.06.2018 sa v Bratislave konala medzinárodná súťaž v Taekwonode - kategória - kyorugi - zápas.

V Bratislave sa stretlo spolu z 12 štátov ( Maďarsko, Poľska, Ukrajiny, Rakúska, Chorvátska, Srbska, Izraelu, Česka, Slovenska..atď.) okolo 480 pretekárov, ktorí bojovali o cenné kovy. Náš TKD klub Hnúšťa- Tisovec reprezentovali štyria pretekári, ktorí dosiahli vo svojich zápasoch pekné umiestnenia. Do finálového zápasu sa podarilo prebojovať Jankovi Vrbiarovi, kde s prehľadom zdolal pretekára z Poľska a vybojoval zlato - 1. miesto. Ďalšími úspešnými boli Tomáško Vrbiar a Timothy Aaron de Buhr, ktorí prešli do semifinálových bojov a vybojovali si cenné 2.miesta a 3. miesto získal Patrik Pauko. Gratulujeme víťazom a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu nášho klubu, mesta Hnúšte a Tisovec.