Navigácia

Obsah

Novoročný príhovor primátorky mesta

Typ: ostatné
Novoročný príhovor primátorky mesta 1Vážení občania Tisovca a Rimavskej Píly,
dovoľte mi prihovoriť sa Vám na prahu nového roka. Spoločne s Vami verím, že prichádzajúci rok 2019, bude lepší ako ten predchádzajúci a bude pre nás všetkých rokom splnených predsavzatí a plánov, ktoré by sme chceli uskutočniť.

Novoročný vinš:

„ Želajme si v Novom roku, dobrých ľudí vždy po boku.

 Zdravia, lásky plný dom a spokojný život v ňom.

 Dobrôt vždy plný stôl, šťastia vždy za veľký kôš

 a k tomu liek na každý bôľ.“

Do nového roka Vám želám, nech radosť zo života naplní každý váš deň, nech sa Vašim rodinám vyhýbajú starosti a problémy, nech sú Vaše príbytky naplnené šťastím, láskou a zdravím. Všetkým obyvateľom prajem veľa osobných aj pracovných úspechov.

Prajem nášmu mestu viac spolupatričnosti, vzájomnej úcty a porozumenia a zlepšovanie medziľudských vzťahov.

Želám si, aby sa Tisovec aj Rimavská Píla rozvíjali, aby tu žili ľudia, ktorým záleží na našej spoločnej a lepšej budúcnosti. Mnoho vecí potrebujeme vybudovať, zlepšiť a skrášliť. Na to je však potrebné spoločné úsilie a práca, kvalitné projekty, ale aj dobrá vôľa, spolupráca, ochota a tolerancia.

Ak sa pridá viac ľudí, ktorí sa dokážu nadchnúť pre nové veci a budú chcieť pre ne obetovať aj časť svojho voľného času, podarí sa nám spoločne zabezpečiť spokojnejší a lepší život v našom meste.

Dovolím si využiť túto príležitosť a poďakovať sa všetkým Vám, ktorí ste doteraz akokoľvek prispeli k zveľadeniu a pozitívnemu zviditeľneniu nášho mesta, obohateniu kultúrneho a duchovného života. Budúcnosť Tisovca aj Rimavskej Píly je najmä v rukách nás samotných občanov a to po celý rok. Každý nasledujúci deň v ňom bude takým, akým si ho dokážeme spraviť  pre seba, svoju rodinu, svoje okolie.

Vážení spoluobčania, zo srdca Vám želám, aby nasledujúce dni boli pre nás len pozitívne a šťastné. 

Irena Milecová


Vytvorené: 4. 1. 2019
Posledná aktualizácia: 4. 1. 2019 08:54
Autor: Správca Webu