Navigácia

Obsah

Halloween v Strednej odbornej škole v Tisovci

Typ: ostatné
Halloween v Strednej odbornej škole v Tisovci Halloween je slovo prevzaté z anglického výrazu "All Hallows'Evening," čo doslova znamená "predvečer všetkých svätých". Má rôzne podoby a keď sa spoja nápady, vznikne deň, na ktorý budeme dlho spomínať. A tak sme spojili svoje hlavičky...

Dňa 26.10. 2022 si študentky študentskej firmy pripravili pre školu Halloweensky deň. Cieľom organizátorov bolo pripraviť zábavný a kreatívny deň pre svojich spolužiakov. Žiaci, učitelia a vedenie školy – všetci sa aktívne zapojili do výzvy - prišli do školy v kostýmoch, v oranžovom kúsku oblečenia, mali na sebe halloweensky doplnok a na tvári strašidelné kresby. Počas dňa  ich sprevádzala študentka, ktorá sa im zábavno-strašidelnou formou prihovárala zo školského rozhlasu. V každom kúte školy sa rozliehala hudba, poniektorí na ňu tancovali, spievali a druhí si kupovali od študentiek študentskej firmy vlastnoručne napečené muffiny. Tešili sa nielen žiaci, učitelia, ale aj vedenie školy.

Na konci dňa prišlo to najzaujímavejšie. Členka študentskej firmy zhodnotila priebeh a vyhodnotila najkrajšie masky. Vybraté kostýmy, ktoré vyhrali, boli ocenené. Hoci vyhrali iba niektorí, tešili sa všetci. Veď najdôležitejšie je zúčastniť sa.

Žiaci, učitelia a vedenie školy zhodnotili tento deň ako najlepší deň v tomto školskom roku. Študentský život sa pomaličky vracia do normálu. A k vedomostiam patria aj chvíle zábavy, chvíle, ktoré umocňujú kolektív a budujú priateľstvá. A ako sme to zhodnotili my, členovia študentskej firmy? Tu sú naše odpovede:

Sofia: „Niečo takéto by som chcela robiť častejšie, nie iba preto, že som sa zabavila, ale aj preto, lebo som získala skúsenosti, ktoré môžem využiť v budúcnosti."

 Adriana: „Odviazala som sa a zabavila. Snáď budeme takéto akcie organizovať ako študentská firma viackrát."

Klaudia: „Poviem vám len jedno: My všetci sme ako jedna veľká chobotnica. Všetci držíme chápadlami spolu ako jedna veľká rodina. Chcela by som sa poďakovať osobitne pani profesorkám, ktoré to s nami  zvládli a vydržali s nami až do konca. Ďakujeme!"

Klaudia Búrová, Stredná odborná škola Tisovec


Vytvorené: 31. 10. 2022
Posledná aktualizácia: 31. 10. 2022 9:16
Autor: Správca Webu