Navigácia

Obsah

Taekwondo klub Hnúšťa opäť „ prvý“ i v Košiciach!

Typ: ostatné
Taekwondo klub Hnúšťa opäť „ prvý“ i v Košiciach! V nedeľu 6.5.2018 sa konala v Košiciach medzinárodná súťaž s názvom Cassovia Open 2018 v taekwonde – v zápase (kyorugi ) i v poomsae.

Náš klub TKD Hnúšťa-Tisovec zabojoval o cenné umiestnenia, ktorými tak prispeli k vynikajúcemu výsledku - v kategórii poomsae opäť 1. miesto v hodnotení z 13 konkurenčných klubov. Svojimi súťažnými zostavami- poomsae si naši taekwondisti už po 3-krát dokázali udržať prvenstvo a získali tak ďalší cenný pohár do svojej zbierky. O tento skvelý výsledok s bilanciou 9 x zlato, 7 x striebro, 4 x bronz sa zaslúžili súťažiaci nasledovne: kategória jednotlivci – 1. miesto: A. L. Lörinčíková, A.T.de Buhr, I. Kyseľová, V. Brndiarová // dvojice: T+T Morové, V.Funtiarová+ T.I Lörinčíková, // trojice: V.Brndiarová+V.Funtiarová+ T.I Lörinčíková , I.Kyseľová+P. Porbiaková+T.Vrábľová, M. Zelenáková+S.Sujová+P.Turoňová. 2.miesto: Timka Morová,T.I Lörinčíková, P. Turoňová, P. Porubiaková, M. Kyseľ // dvojice: I. Kyseľová+P.Porubiaková, S. Sujová+M. Zelenáková, 3. miesto: Tamarka Morová, T. Vrábľová, M. Zelenáková, // dvojice: P. Turoňová+M. Kyseľ.

Aj v zápase sa nám podarilo získať cenné kovy s bilanciou : 3 x zlato – 1. miesto vybojoval : T. A. de Buhr, J. Vrbiar , M. Brindzová. 2x striebro – 2. miesto získali: T. Vrbiar , A. Mertinyak a 4 x bronz – 3. miesto obsadili : A. L. Lörinčíková , T.B. Lörinčíková, T.I Lörinčíková, V. Brndiarová. Všetkým súťažiacim a víťazom v mene klubu gratulujeme za výbornú reprezentáciu, ďalej ďakujeme mestu Hnúšťa, mestu Tisovec za poskytnutie 9 miestneho auta na prepravu 8 súťažiacich do Košíc aj rodičom za pomoc na súťaži.

Vytvorené: 11. 5. 2018
Posledná aktualizácia: 11. 5. 2018 10:04
Autor: Správca Webu