Navigácia

Obsah

9. ročník tenisového turnaja štvorhier - Tisovec 5.5.2018

Typ: Šport
9. ročník tenisového turnaja štvorhier - Tisovec 5.5.2018 Hneď prvú májovú sobotu si tenisti z Tisovca a okolia dali zraz, aby sa zúčastnili v poradí už 9. ročníka tenisového turnaja vo štvorhrách. Dvadsiatka tenistov a 1 tenistka sa rozlosovali do 2 základných skupín, kde súperili systémom každý s každým.

Za krásneho slnečného počasia pre tých, ktorí sa opaľovali pri vode, prebiehali dramatické súboje, lebo len prví dvaja z každej skupiny mohli postúpiť. Do tenistov slnko nemilosrdne pražilo zo všetkých strán  a nepríjemne ich oslepovalo pri dôležitých úderoch.

Hráči mali pripravené občerstvenie s tradičným kotlíkovým gulášom tentokrát pripravovaný kuchárom Mirom Gabrielom, ktorému ešte raz veľmi pekne ďakujeme za chutnú dobrotu.       O príjemné zázemie sa ako vždy postarala správkyňa areálu Iveta Dianišková, aj jej patrí naša vďaka.

Ako to dopadlo: Z víťazstva sa po prvýkrát tešila a pohár získala dvojica Peter Mesár – Peter Mesár ml., ktorá celkom suveréne prešla celým turnajom, keď vo finále zdolala strieborných Petra Michalka s Jánom Vengrínom. Na treťom mieste skončila dvojica Peter Brndiar – Miro Bračo, keď v súboji o bronz porazili Ľuba Husanicu s Tomášom Labancom, ktorím ostala len zemiaková medaila – doslova.

Po športovej aj spoločenskej stránke to bol ďalší z vydarených tenisových turnajov vo štvorhrách, ktoré sa trvalo zakorenili v Tisovci.   Hráči svojim disciplínovaným, zodpovedným a férovým prístupom k hre aj priebehu turnaja prispeli naozaj    k skvelej priateľskej atmosfére. Za to im srdečne ďakujeme a tešíme sa na stretnutie pri ďalších turnajoch v tomto roku.